O nas


Firma Pyko SC działa od 2005 roku. Naszą główną branżą jest produkcja elementów i wyrobów gotowych z drutu, które są zgrzewane ze sobą punktowo. Prowadzimy sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny (Niemcy, Holandia). Świadczymy usługi w zakresie zgrzewania siatek oraz innych elementów według własnych wzorów, oraz według indywidualnych wzorów klientów. Zgrzewamy stal czarną, stal szlachetną (nierdzewkę, kwasówkę).

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać siatki różnego przeznaczenia. Jesteśmy w stanie zgrzać pręty o grubości od 1mm do 20 mm, a także wykonać dużą większość siatek według specyfikacji klienta. Ponadto, oferujemy możliwość cynkowania lub niklowania zgrzanych elementów. Bogaty park maszynowy i wyszkolona załoga pozwala na produkcję przez 24h. Oferujemy proces zgrzewania zarówno z naszych surowców, jak i dostarczonych przez Zleceniodawcę.

Nieustannie dążymy do tego, aby spełnić Państwa oczekiwania, dlatego dbamy o solidność materiałów użytych do produkcji, wykorzystujemy tylko te najwyższej klasy. Szczególną uwagę zwracamy także na jakość wykonania i wykończenia. Posiadamy szeroki asortyment produktów stale powiększany i udoskonalany, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W swojej ofercie wyrobów gotowych posiadamy:

Wykonujemy również ruszty grillowe na indywidualne zamówienia oraz inne indywidualne usługi zgrzewania drutu.

Zakupów produktów gotowych można dokonać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.superpreis.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub z korzystać z formularza do wyceny, przyjmujemy każde zlecenie małe i duże.