Siatki Zgrzewane 

Osłony wentylatorów

Siatki zgrzewane jako metalowe osłony do wentylatorów, lamp, pasów transmisyjnych, zabezpieczające ruchome elementy w urządzeniach przemysłowych. Wykonujemy je pod indywidualny projekt z drutu zgrzewanego metodą punktową. Wykonane elementy z siatki poddawane są procesowi ocynkowania lub malowane proszkowo w celu ich zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.

Siatki zgrzewane ocynkowane

Siatki wykonane przez nas w zależności od zamówienia klienta mogą zostać ocynkowane, poniklowane, lub pozostawione bez zabezpieczenia, jako surowy produkt. W większości przypadków każdy projekt wymaga indywidualnego szablonu do zgrzania poszczególnych drutów w celu uzyskania ostatecznego kształtu siatki.

Siatka zgrzewana nierdzewna

Siatki zgrzewane wykonane z drutu ze stali nierdzewnej wykorzystywane głównie w przemyśle spożywczym: cukiernie, piekarnie, przetwórstwo mięsa i wędlin. Wiele z naszych siatek wykorzystywana jest jako pułki, przegrody, panele lub elementy zabezpieczające ruchome części w maszynach produkcyjnych. 

Siatki z drutu – pozostałe nasze realizacje

Poniżej zdjęcia przedstawiające realizowane przez nas zamówienia produktów ze zgrzewanego drutu. Dzięki indywidualnej produkcji posiadamy zamówienia z wielu branż, gdzie kształt i wymiar siatek jest bardzo unikatowy. Jesteśmy również jednym z największych polskich producentów klatek dla gryzoni i ptaków egzotycznych. Posiadamy również w swojej ofercie fronty do budowy klatek dla hodowców ptaków egzotycznych i gołębi.

Ruszty do budowy grilla

Ruszty do grilla wykonane z drutu o różnych grubościach, różnych wymiarach również okrągłe. Wykonujemy ruszty grillowe na zamówienie w dowolnej konfiguracji. Produkujemy również trójnogi do kociołków węgierskich i rusztów okrągłych do grillowania nad ogniskiem. Pełną naszą ofertę gotowych wyrobów znajdziesz w naszym sklepie: ogrody4u.org

Kontakt

 

PYKO Spółka Cywilna
Joanna Bogdanowicz, Sławomir Bogdanowicz
ul. Kujawska 14
68-200 Żary

NIP: 9281955214
REGON: 080053698

Telefony:

+48 608 656 946 - (8:00-20:00)

+48 68 363 61 59 - (8:00-16:00)

E-mail:

kontakt@pyko.org

 

 

Poproś o wycenę,
otrzymasz ją w ciągu 24h