O nas

Istniejemy od 2005

Naszą główną branżą jest produkcja elementów i wyrobów gotowych z drutu zgrzewanego ze sobą punktowo. Prowadzimy sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny (Niemcy, Holandia). Świadczymy usługi w zakresie zgrzewania siatek oraz innych elementów według własnych wzorów, oraz według indywidualnych wzorów klientów. Zgrzewamy stal czarną, stal szlachetną (nierdzewna, kwasowa).

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać siatki różnego przeznaczenia. Jesteśmy w stanie zgrzać pręty o grubości od 1 do 20 mm, a także wykonać dużą większość siatek według specyfikacji klienta. Ponadto, oferujemy możliwość cynkowania lub niklowania zgrzanych elementów. Bogaty park maszynowy i wyszkolona załoga pozwala na produkcję przez 24h. Oferujemy proces zgrzewania zarówno z naszych surowców, jak i dostarczonych przez Zleceniodawcę.

Nieustannie dążymy do tego, aby spełnić Państwa oczekiwania, dlatego dbamy o solidność materiałów użytych do produkcji, wykorzystujemy tylko te najwyższej klasy. Szczególną uwagę zwracamy także na jakość wykonania i wykończenia. Posiadamy szeroki asortyment produktów stale powiększany i udoskonalany, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W swojej ofercie wyrobów gotowych posiadamy:

Wykonujemy również ruszty grillowe na indywidualne zamówienia oraz inne indywidualne usługi zgrzewania drutu.

Zakupów produktów gotowych można dokonać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego superpreis.pl

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu

Proces realizacji zamówienia

zapytanie

Wyślij do nas zapytanie, opisz dokładnie czego potrzebujesz, dołącz zdjęcia, szkic, wymiary. Podaj wszystko co jest niezbędne abyśmy mogli przygotować wycenę i określić termin realizacji.

projekt

Na podstawie przysłanych materiałów przygotujemy całkowicie bezpłatnie projekt z wyceną i określonym terminem realizacji. Potrzebujemy na to maksymalnie 24h od Twojego zapytania.

produkcja

Po akceptacji projektu, przystąpimy niezwłocznie do jego realizacji. Posiadamy stany magazynowe surowców i komponentów, które pozwalają nam na szybką realizację każdego zamówienia.

dostawa zamówienia

Zamówione materiały dostarczamy niezwłocznie pod wskazany adres. Codziennie firmy kurierskie odbierają od nas zamówienia i dostarczają pod dowolny adres na terenie całego kraju. realizujemy również wysyłki zagraniczne.

Kontakt

 

PYKO Spółka Cywilna
Joanna Bogdanowicz, Sławomir Bogdanowicz
ul. Kujawska 14
68-200 Żary

NIP: 9281955214
REGON: 080053698

Telefony:

+48 608 656 946 - (8:00-20:00)

+48 68 363 61 59 - (8:00-16:00)

E-mail:

kontakt@pyko.org

 

 

Poproś o wycenę,
otrzymasz ją w ciągu 24h